Greičiausias limuzinas pasaulyje

Greičiausias limuzinas pasaulyje gali įsibėgėti iki 100km/h per mažiau nei 6 sekundes, o maksimalus greitis 266km/h. Jo korpusas pagamintas iš Ferrari 360 Modena automobilio. Šiam automobiliui priklauso du Gineso rekordai: tai greičiausias limuzinas pasaulyje ir ilgiausias Ferrari automobilis. Jame telpa aštuoni žmonės.

Ferrari limuzinas

Dėl 3,6 litro V8 variklio automobilis įsibėgi iki 100 kilometrų per valandą mažiau nei per 6 sekundes ir gali pasiekti 266km/h greitį, tai yra tik 27,2 km/h mažiau nei originalaus automobilis.

Variklis

Keleiviai į šį automobilį įlipa per 2,74 metrų ilgio hidraulikos pagalba pakeliamas duris. Keleiviams sėdėti yra skirtos lenktyninės sėdynės su 5 taškų saugos diržais.

Keleiviu vietos

Išsinuomoti limuziną valandai kainuoja nei daug nei mažai – 700 svarų sterlingų valandai. Tai nėra didelė suma palyginus su bendra projekto kaina. Šio Ferrari limuzino kaina – 200000 svarų sterlingų. Limuzino šeimininkas teigia, jog šį limuziną sukūrė tam, kad kiekvienas svajojantis pasivažinėti Ferrari automobiliu, galėtų įgyvendinti savo svajonę. „Daug kas svajoja pavažinėti Ferrari automobiliu, tačiau ne kiekvienas gali sau tai leisti“ – teigia šio Ferrari automobilio savininkas, „Be to į šį Ferrari galėsite pasikviesti ir draugų kompaniją“ – priduria jis.

Šiame limuzine nerasite mini baro ar taurių šampanui. Šis Ferrari’s skirtas pajusti tikrą greitį, o ne trankytis su draugais po naktinius klubus šeštadienio vakarais. Savo galingumu šis limuzinas mažai kuo atsilieka nuo originalaus Ferrari, tik vairuojant šį monstrą reikia prisiminti, jog jis yra ilgesnis nei įprastas automobilis.

Deja, bet tokio limuzino Lietuvoje tikrai nėra. Tad, jei norite pasivažinėti Ferrari automobiliu ir patirti tikrą greitį, teks krautis lagaminus ir lėkti į Jungtinę Karalystę.