Limuzinų tipai

“Ekologiški“ Limuzinai 

Didėjantis supratimas apie išmetamųjų dujų įtaką šiltnamio efektui, globaliniam atšilimui ir žalą, daromą ozono sluoksniui, daugelį žmonių priverčia imtis veiksmų. Limuzinas, darantis mažiau žalos aplinkai yra puikus variantas. Ekologiškų limuzinų kaina nesiskiria arba būna netgi mažesnė nei įprasų prabangių automobilių, nes jie naudoja mažiau kuro.

Tank limo2Limuzinas tankas arba Limo tankas


Na geriau jau nesimaišykite šiems limuzinams po vikšrais. Limuzinai labai populiarūs Jungtinėje Karalystėje. Lietuvoje tankų nuomai neradau, tačiau užsienyje juos dažnai nuomojasi studentai, važiuodami į šokių vakarus, ar vestuvių proga. Šis limuzinas puikiai tinka jaunavedžiams, kurie yra vadai ar kaip nors kitaip susiję su armija. Dažniausiai šie tankai būna baltos spalvos, tačiau galima rasti įvairių spalvų ir dydžių Limo tankų.

Limuzinas HamerisLimuzinas Hameris arba Limo Hameris

Limo Hameriai yra labai tvarkingi, jie yra estetiški ir patrauklūs iš išorės. Dėl savo dydžio šie limuzinai yra labai patogūs keleiviams. Hameriai gali būti įvairių formų ir dydžių, ir į juos telpa nemažai žmonių. Internete galima pamatyti įvairių spalvų limo hamerių: rožinių, šviesiai geltonų, žalių, subrūkšniuotų kaip zebras ir dar daug visokių kitokių limuzinų Hamerių. Užsienyje labai populiarūs Hameriai durimis atsidarančiomis į viršų.

Limuzinas kabrioletas

Limo kabrioletas

Graži saulėta diena… Kodėl gi nepasivažinėjus bestogiu limuzinu vietoje tradicijio uždaro limuzino. Pademonstruok savo stilių saulėtoje gražioje dienoje. Vienintelis šio limuzino minusas yra tai, kad jis netinka visiems metų laikams. Šie limo kabrioletai yra labai populiarūs saulėtoja Kalifronijoje bei Floridoje, kurioje labai populiaru važinėti pakrantės keliais. Dėl lietuvos orų šios transporto priemonės negalima išsinuomoti, tačiau jeigu kada būsite šiltuose kraštuose ir turėsite pakankamai pinigų, būtinai ją išbandykite. Vėjas plaukuose bei šilta saulė ant Jūsų odos – patirkite nuostabią limo euforiją.

Dziakuzi limuzinasDžiakuzi limuzinai

Tradiciškai limuzinai su džiakuzi turi atvirą viršų, taigi geriausia būtų įsitikinti, kad nuomos diena bus saulėta ir šilta. Tik žiūrėkite, kad diena nebūtų per karšta, nes sukūrinė vonia gali labai greitai įkaitinti jūsų kūną. Dėl minėtojo karščio, limuzinai su džiakuzi yra nerekomenduojami nėšioms moterims, nes per didelė šiluma gali pakenkti vaisiui. Tačiau jei vandens šiluma yra reguliuojama, tai neturėtų kilti problemų.

Klasikiniai limuzinai

Klasikiniai limuzinai yra gražiai dekoruoti – jie yra grožis atkeliavęs iš praeities. Klaikiniai automobiliai dažniausiai yra nuomojami formalesnėms – vestuvių ar kitomis svarbiomis progomis. Tokie automobiliai netinka paprastam gimtadieniui, nakčiai mieste ar važiavimui iš oro uostą į viešbutį. Užsienyje yra kompanijų, užsiimančių tik klasikinių limuzinų nuoma.

Klasikinis-limuzinas.jpg

Standartiniai „ilgieji“ limuzinai

Ilgieji limuzinai yra pati populiariausia limuzinų rūšis. Ši limuzinių rūšis yra po truputį stumiama iš rinkos, tačiau vis tiek šiuo metu ilgieji – tai patys populiariausi ir daugiausiai išnuomojami limuzinai. Daug kas nežino, tačiau šių limuzinų kaina nedaug skiriasi nuo limo sedanų kainos. Taigi jei kada planuojate nuomotis sedaną, patikrinkite ilgųjų limuzinų kainą – galbūt Jums pavyks keliauti daug prabangiau ir mokėti ne tiek jau ir daugiau.

Limuzinas sedanas

Limuzinas sedanas, tai ne kas kita kaip prabangus sedanas su šoferiu. Dažnai nuomojamas tokiems reikalams kaip kelionės iš oro uostų ar verslo kelionėms. Sedano nuoma – tai puikus sprendimas jei norite alternatyvos taksi automobiliui, kai neturite daug laiko laukimui. Priklausomai nuo progos šis paprastas sedanas gali būti žymiai geresnis pasirinkimas nei prabangus ilgas limuzinas. Dauguma sedanų limuzinų būna juodos spalvos.

Limo busas

Limo busas naudojamas ne tik kaip transporto priemonė. Šį autobusėlį – limuziną galima panaudoti kaip pasilinksminimo vietą. Na jeigu kada girdėjote tokį terminą kaip „Party bus“ tai šiam autobusėliui būtų galima pritaikyti būtent tokį pavadinimą. Į limo busus gali tilpti ir 10 žmonių, gali tilpti ir virš 20. Praktiškai limo busas yra vakarėlis ant ratų ir tai yra pati didžiausias limuzinas iš visų. Išsinuomoti limo busą yra gan sunku. Labai mažai kompanijų nuomoja tokį autobusėlį. Dažniausiai tokius limo busus nuomoja specialiai tuo užsiimančios kompanijos. Lietuvoje radau tik vieną įmonę nuomajančią tokį limuziną.

Limo bus1 Limo bus3_