Vilnius

Čia pateiktos įmonės užsiimančios limuzinų nuoma Vilniuje. Mes pateikiame duomenis tik apie pačias įmones, o išsamesnės informacijos apie limuzinus ieškokite įmonių internetinėse svetainėse.

Vilniauslimuzinai.lt

Vilniaus Limuzinai logoPatys geriausi ir kokybiškiausi limuzinai, limuzinų klasės bei retro automobiliai Vilniuje. Čia rasite automobilį pagal savo poreikius. Tai gali būti retro automobilis romantiškiem pasivažinėjimam ar 22 vietų limuzinas linksmiems šėliojimams su draugų kompanija. Vilniaus Limuzinai – tai daug metų dirbanti kompanija. Patyrę darbuotojai užtikrins kokybišką aptarnavimą už nedidelę kainą. (more…)

Mano Limuzinas

Mano Limuzinas logoPrabangūs ir unikalūs limuzinai žmonėms, kurie vertina grožį. Limuziną galite išsinuomoti vestuvėms, bernvakariui ar mergvakariui, romantiškam pasimatymui, verslo susitikimams, vakarėliams. (more…)

Limobus.lt

Limobus logo

Limobus tai įmonė nuomojanti limuzunus Vilniuje. Ši įmonė turi didžiausią limuziną Lietuvoje – tai yra 35 vietų Limobusą, kuriame galėsite ne tik sėdėti, bet ir atsistoję pašokti. Taip pat galima išsinuomoti išskirtinį 11 vietų Vipbusą. (more…)