Visa Lietuva

Limuzinu-nuoma.lt

Limuzinu-nuoma.lt – tai informacinė svetainė apie limuzinus ir jų nuomą. Čia rasite informacijos apie pačius limuzinus bei kur galima juos išsinuomoti, kokių limuzinų galite įsigyti įmonėse. Kad Jums būtų patogiau, galite pasirinkti, kad rodytų įmones pagal miestą.

Šiek tiek apie limuzinus.

Pirmieji limuzinai tai buvo uždari automobiliai su atviromis vairuotojų kabinomis, o pavadinimas kilęs iš prancuzijos regijono pavadinimu Limuzenas (pranc. Limousin). Šiuo metu limuzinais vadinami prabangūs sedanai, arba sedanai su prailginta ratų baze, kurie dažniausiai yra vairuojami šoferio. Limuzino važiuoklės gali būti pailgintos pačių gamintojų arba nepriklausomų firmų. Jie yra vadinami „ištemptaisiais“ limuzinais ir tradiciškai yra juodos arba baltos spavos. Kaip pats brangiausias antžeminis auto – transportas, limuzinai kultūriniu požiūriu yra siejami su didžiuliu turtu ar galia. Tarp mažiau turtingų žmonių limuzinai yra dažnai samdomi per šventes ar svarbius įvykius (dažniausiai vestuves, mergvakarius, bernvakarius).

Ilgilimuzinai.lt

Ilgi limuzinai logoĮmonė siūlo įspūdingai ilgus Lincoln bei Hummer limuzinus, prabangų VW Phaeton automobilį. Įmonės automobiliai turi ne tik įspūdingą išorę, bet ir puikiai įrengtą vidų. Užsisakant įmonės paslaugas, gausite dideles nuolaidas viešbutyje Rumšiškėse. Įmonė dirba visoje Lietuvoje. (more…)

TopLimo

Toplimo LogoUAB „Top Limo“ – tai įmonė nuomojanti limuzinus ir lengvuosius automobilius. Čia rasite tik naujausius limuzinus. Be to galima išsinuomoti lengvuosius automobilius be vairuotojų. Įmonė taip pat siūlo limuzinus pardavimui. Jei įdomu, tai galima užsukti į svetainę ir sužinoti kainas vien dėl smalsumo. (more…)

Auvifora

Auvifora logoĮmonė savo pradėjo 1998 metais. Šiuo metu užsiima limuzinų nuoma, teikia muzikantų, fotografų, vaizdo operatorių paslaugas visoje Lietuvoje. Taikomos nuolaidos užsisakius daugiau nei vieną paslaugą. Limuzinus galima užsakyti įvairioms progoms: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams ar jubiliejams; svečių parvežimui ar nuvežimui iš ar į oro uostą, uostą, geležinkelio ar autobusų stotį. (more…)

Autopramoga

Autopramoga logoAutopramoga – tai įmonė, užsiimanti limuzinų ir prabangių automobilių nuoma. Įmonės prioritetas – tai kokybiškas klientų aptarnavimas. Čia galite išsinuomoti automobilį bet kokiai šventei: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, išleistuvėms, pramogoms, krikštynoms, ar dalykinėms kelionėms. Taip pat galima užsisakyti papuošalus automobiliams. (more…)

Limuzinu.lt

Limuzinu logoDidelis limuzinų pasirinkimas, kuriais galėsite mėgautis ne tik Lietuvoje. Yra galimybė iš anksto susitarus išvažiuoti į užsienio šalis. Esant reikalui galimas limuzino papuošimas, vaikiška kėdutė, užrašas svečių pasitikimui. (more…)